Listopad 2007

Výroční schůze v Dolních Studénkách.

25. listopadu 2007 v 19:07 | Martin
Dne 30. listopadu 2007 se uskuteční Výroční schůze SDH Dolní Studénky. Na tuto schůzi jsou pozváni všichni členové sboru a také je pozváno několik návštěv z jiných sborů nebo jiných sdružení.

Schůze se bude zabývat činností sboru za letošní rok, dále se budou hodnotit úspěchy a neúspěchy družstev, která se účastnila jednotlivých soutěží. Samozřejmě nebude chybět všude přítomná diskuze, kde doufám padnout některé velmi zajímavé otázky, které se některým lidem nebude příliš zamlouvat.

Zvu tedy tímto všechny členy našeho sboru k účasti na této schůzi a také bych rád, aby každý kdo má jiný názor, tento svůj názor vyjádřil, protože může vést k lepšímu fungování sboru v příštích letech.

Vítání občánků 17. listopadu 2007.

18. listopadu 2007 v 16:46 | Martin
Dne 17. listopadu 2007 od 14 hodin se konalo na Obecním úřadě v Dolních Studénkách Vítání občánků. Celkem se této akce zúčastnilo 8 párů se svými 8 nedávno narozenými ratolestmi.

Může být potěšující, že mezi nimi byli i 3 páry, které mají spojitost s SDH Dolní Studénky. Akce trvala necelých 30 minut a nový občánci dostali od obce buď účet u Poštovní spořitelny nebo Stavební spoření, záleželo na tom, jak se rodiče rozhodli. Zároveň s tímto darem 4 děti dostaly plyšovou hračku a 4 hrníček.

Na začátku této akce byl proslov starostky obce paní Vlasty Sršňové. Poté starší děti zarecitovaly pár básní a zazpívali písničku. Nakonec přišlo na řadu fotografování v kolíbce buď s rodiči nebo bez.

Na toto roční období byla účast hojná a nezbývá než doufat, že i další Vítání občánků bude mít takovou účast.

Přeji Všem novým občanům naší obce hodně štěstí, zdraví, úspěchů a rodičovské lásky.

Střelecko šipkařský turnaj.

15. listopadu 2007 v 16:26 | Martin
Po čtrnáctidenní odmlce způsobené rodinnými starostmi, přináším další informaci, která se mi dostala do rukou.

DDM Zábřeh ve spolupráci s SDH Skalička pořádá dne 8. 12. 2007 od 8:45 hod. "Vánoční střelecko šipkařský turnaj". Turnaj se skládá ze střelby ze vzduchové pušky a hodu šipkami. Konat se bude na Základní škole, ulice Sušilova 48. Vstupné je 20,- Kč a přihlášky můžete podávat na telefonním čísle
602 56 49 46.

Srdečně Vás zveme na tuto odpočinkovou akci, kterou lze vyplnit čas, který zbývá do vánočních svátků.