Leden 2011

Poděkování sponzorům plesu a dětského karnevalu.

22. ledna 2011 v 13:21 | Martin
Chtěl bych touto cestou poděkovat všem sponzorům za podporu hasičského plesu a dětského karnevalu. Tyto akce se konaly minulý týden a díky nim se náramně vydařily. Ještě jednou díky. Jedná se o sponzory:

Hornet Tour - cestovní kancelář
Stanislav Gereš - montáže oken
RADIO BROŽ spol. s r.o. Šumperk
SDH Dolní Studénky
Bludovská a.s.
Evromat a.s.
KEDUL Šumperk
David Laštuvička
Autovrakoviště Tempír
Moreko Pospíšil
Senátor Adolf Jílek
Michal Strnad
MS Bašta
Potraviny HEDA - Harmerthová
Kosmetika Cecílie Kubíčková
TEXPA Pavlasová
OLPA Olšany
SKI-TECH areál Kunčice
Lenka Zatloukalová kosmetika
TRIFOX Šumperk
Kadeřnictví Petr Bačevská
B. Malý - svařování auto plastů
M + V s.r.o.
Restaurace URBAN
GENERI s.r.o. Šumperk
PRAMET Šumperk
Miloš Holinka - impregnace krovů
Bohumil Bock
TJ Sokol Dolní Studénky
Restaurace Koruna
GLOBE SPORT Šumperk

Účast HZS Olomouckého kraje na akcích měst a obcí

19. ledna 2011 v 8:36 | Martin
Vážená paní starostko, vážený pane starosto,
Hasičský záchranný sbor Olomouckého kraje bude s ohledem na téměř 30% krácení rozpočtu nucen zásadním způsobem omezit svoji účast na akcích organizovaných městy, obcemi nebo sbory dobrovolných hasičů. Jedná se především o významné akce organizované obcí a o významná výročí založení sborů dobrovolných hasičů, na kterých se HZS Olomouckého kraje podílí formou ukázek techniky, zásahové činnosti nebo prezentací preventivně výchovné činnosti.

V případě, že připravujete na rok 2011 akci obdobného charakteru, v jejímž rámci byste uvítali účast HZS, žádáme Vás o zaslání Vašeho požadavku nejpozději do

pátku 11. února 2011,

a to e-mailem na adresu spisovna@olk.izscr.cz. Pokud v současné době ještě neznáte přesný termín konání akce, uveďte alespoň přibližné datum.
Vaše požadavky budou po vyhodnocení zahrnuty do ročního plánu akcí HZS. O potvrzení či zamítnutí požadavku budete vyrozuměni. S ohledem na výše uvedené krácení rozpočtu nebudeme moci brát zřetel na požadavky vznesené později v průběhu roku.
Tímto dopisem se neomezuje preventivně výchovná činnost HZS pro žáky druhých a šestých tříd, která je organizována prostřednictvím ředitelů základních škol, a bude i nadále pokračovat v nezměněném rozsahu. V případě zájmu (zejména kolektivů mládeže a dalších občanských sdružení) je možné dohodnout prohlídku naší hasičské stanice a zásahové techniky.
V zájmu zabránění případným problémům prosíme o projednání obsahu dopisu a naplánování akcí s veliteli vámi zřizovaných jednotek sboru dobrovolných hasičů do výše uvedeného data.
           
S pozdravem,


plk. Ing. Petr Ošlejšek, Ph.D.
náměstek ředitele pro úsek IZS a operační řízení
vrchní rada